Pravidla a popis Facebookové skupiny: Uháčko – prodám, koupím, vyměním, sháním, služby, Uherské Hradiště a okolí

Skupina byla založena především pro nás Hradišťáky a obyvatele blízkého okolí s cílem zprostředkovat zdarma nákup a prodej použitých věcí s osobním předáním. Ušetříme za poštu, věci si můžeme osobně prohlédnout a zkontrolovat a tím oběma stranám – nakupujícímu i prodávajícímu umožníme maximální bezpečnost každé transakce.

Ještě než začnete s prvním obchodováním, přečtěte si prosím pravidla této skupiny, jsou závazná pro všechny její členy a jejich nedodržování může vést až k vyloučení ze skupiny.

1) Fotky vkládejte do již vytvořených alb, ne na zeď. Fotky na zdi budou bez varování smazány.

2) Vkládejte vždy pouze jednu fotku položky (popř. koláž), detailnější fotky si může nakupující vyžádat formou soukromé zprávy.

3) Fotky řádně popište do popisku, ne do komentářů (stav, cena, velikost, apod.)

4) Alba zakládá pouze správce, návrhy členů skupiny jsou však vítány.

5) Pokud máte zájem o nabízenou věc, napište do komentáře např. slovo “rezervace” , apod., na detailech předání se můžete s prodávajícím domluvit formou soukromé zprávy, případně v komentáři pod fotkou.

Vřele doporučujeme formu osobního předání a úhradu v hotovosti.

Každý nakupující i prodávající jedná na vlastní zodpovědnost a správce skupiny není žádným způsobem zodpovědný za nevydařené transakce.

6) Prodané věci ihned smažte!!!

7) Tato skupina není určena pro přeprodej zboží z domácích a zahraničních eshopů typu ebay, AliExpress, aj. ani jako podpůrná platforma katalogového prodeje, typu Betterware, Dedra, apod. Stejně tak nepodporujeme prodej napodobenin značkových produktů.Příspěvky tohoto typu budou smazány. V případě opakovaného vkládání tohoto typu příspěvků bude vkládající člen ze skupiny vyloučen a blokován. V případě pochybností se prosím obraťte na správce skupiny.

8) V případě, že kterýkoliv člen skupiny zaznamená neférové nebo podvodné jednání ze strany nabízejícího nebo poptávajícího, oznámí to správci skupiny spolu s kopií reklamovaného příspěvku, konverzace apod. Správce po posouzení situace může člena ze skupiny vyloučit a trvale zablokovat.

Správce stránek vítá jakékoliv podněty, které povedou ke zlepšení fungování této skupiny.
V případě zájmu jej kontaktujte formou soukromé zprávy.

Přejeme vám příjemné nakupování!

 

 

Shares